امروز : جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
 
انتخابات ایران خواب را بر دشمنان نظام آشفته کرده است
۲۴ خرداد ۱۳۹۲
ساعت انتشار مطلب : ۱۹:۳۶ |

مصطفی آزادبخت بعدازظهر جمعه در ستاد انتخابات شهرستان ملایر از در نظر گرفتن تعداد ۲۱۰ شعبه اخذ رای در شهرستان ملایر خبر داد.

وی گفت: از این تعداد ۱۲۵شعبه ثابت و سیار روستایی و ۸۵ شعبه ثابت وسیار شهری است و تعداد۴۸۷ صندوق برای جمع آوری آراء در شهرستان ملایر در نظر گرفته شده است.

 

وی با بیان اینکه انتخابات بزرگترین مانور سیاسی – حماسی کشور است، گفت: هرکس ادعای ولایتمداری دارد باید در خلق این حماسه تلاش کند.

 

فرماندار ملایر تاکید کرد: برای خلق یک حماسه بزرگ ونشان دادان عزت و ابهت نظام باید تمام توان خود را بکار گرفت.

 

وی با اذعان به حضور کم‌سابقه مردم بخش‌ها و نواحی شهرستان ملایر در انتخابات پرشور ۲۴ خردادماه، اظهار داشت: اراده و باور ملی ایرانیان به خلق حماسه از امروز مصادف با بیست‌ و چهارم خردادماه سبب شده عظمت واقعی آنان تجلی یابد و گستره آن جهانی شود.

 

فرماندار ملایر ادامه داد: بنابر آنچه از نخستین ساعات صبح امروز از دریچه رسانه‌ها و حضور در شعب و صندوق‌های شهر و روستا مشاهده شده ‌پیش‌بینی مسئولان بر حضور میلیونی و غیرقابل اندازه ملت ایران اسلامی در انتخابات بزرگ، امروز است.

 

وی به آمادگی کامل فرمانداری ملایر برای ادامه برگزاری انتخابات به نحو احسن و دعوت از مردم برای حضور بیشتر در این حماسه عنوان کرد: امروز کوه اراده یک نظام برابر تردید‌افکنی و دشمنی مغرضانه دشمنان اسلام قرار گرفته و آمریکا و هم‌پیمانانش را زیر بند انگشتان خویش له کرده و نابود می‌سازند.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : Administ با 19 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 2345
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
مطالب مرتبط با این مطلب
آخرین اخبار