امروز : جمعه , ۳ آذر ۱۳۹۶
 
روایت مشایی از آشناییش با امام‌زمان!
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
ساعت انتشار مطلب : ۲۰:۰۵ |

در اقدامی تامل‌برانگیز مطرح شد؛

خیلی فکر کردم که چطور می‌توانیم امام زمان(عج) را به دنیا معرفی کنیم و خداوند لطف کرد و بعد از اینکه آشناتر شدیم، دیدیم خودشان به فکر امروز و جهان بودند.امامی که آنها به القاب مختلف معرفی می‌کنند، بهار انسان است.بهار انسان‌ها!

قانون– اسفندیار رحیم مشایی در دیدار نخبگان استان‌های کشور گفت: ما خیلی خرسند و خوشحال هستیم که هرچه از بهار گفتیم، انتخاباتی نبود، بلکه برای امام زمان(عج) است.
به گزارش “ندای انقلاب”، اسفندیار رحیم مشایی در دیدار شماری از نخبگان استان‌های مختلف کشور به بیان مطالبی پرداخت که بخشی از آنها قابل تامل هستند.

وی در بخشی از صحبت‌های خود پیرامون وضع فعلی جهان و عرضه اندیشه ملت ایران به دنیا گفت: خیلی فکر کردم که چطور می‌توانیم امام زمان(عج) را به دنیا معرفی کنیم و خداوند لطف کرد و بعد از اینکه آشناتر شدیم، دیدیم خودشان به فکر امروز و جهان بودند.امامی که آنها به القاب مختلف معرفی می‌کنند، بهار انسان است.بهار انسان‌ها!

مشایی در ادامه می‌افزاید: ما خیلی خرسند و خوشحال هستیم که هرچه از بهار گفتیم، انتخاباتی نبود، بلکه برای امام زمان(عج) است.

پیش از این بارها مراجع نسبت به چنین صحبت‌های تامل برانگیزی از سوی مشاور رییس‌‌جمهور واکنش نشان داده بودند.

تعبیر به مکتب ایرانی از انقلاب اسلامی، موضوع دوستی با ساکنان سرزمین‌های اشغالی و صحبت‌هایی نادرست پیرامون امام زمان(عج) از مواردی بود که با انتقادات تندی از سوی علما و مراجع روبرو شد.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : Administ با 19 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 2135
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
مطالب مرتبط با این مطلب
آخرین اخبار